Zdjęcia beauty

Jeżeli jesteś wizażystą lub fryzjerem, to potrzebujesz profesjonalnych zdjęć ukazujących efekty Twojej pracy. Może startujesz w konkursach lub chcesz pokazać się w internecie. A może produkujesz biżuterię, którą chcesz ukazać w najlepszy sposób.

Potrzebujesz wtedy zdjęć beauty, aby przedstawić makijaż lub fryzurę w sposób piękny i profesjonalny. Pomogę Ci w doborze modelki oraz stylizacji, aby efekt końcowy w postaci zdjęć był świetny. Wspólnie planujemy stylizację, aby spełnić oczekiwania tej sesji.

W portfolio przykłady moich prac.

Doskonałe piękno

Nawet najlepiej wykonany makijaż czy fryzura może wiele stracić, jeśli będzie nieumiejętnie sfotografowany. Pomagam w doborze modelki, aby to co ma być wyeksponowane, było ukazane w najlepszy sposób.

Miejsce centralne każdej fotografii stanowi twarz – to na niej skupiam całą uwagę. Przy jej pomocy prezentuję niezwykłe możliwości związane z kosmetyką, biżuterią czy stylizacją fryzur.  Tu nie mam miejsca na oczywistość i nudę.

 

W jaki sposób wykonuję zdjęcia beauty?

Podczas wykonywania profesjonalnych sesji beauty staram się podkreślić w modelce to, co nietypowe – kształt oczu, ust, nosa czy kości policzkowych. Dzięki profesjonalnemu makijażowi czy fryzurze uzyskuję niezwykły efekt – modelki w ciągu kilku chwil zamieniają się w zupełnie inne osoby – pewne siebie, twórcze, wyraziste. Moim zadaniem jest jak najdoskonalsze uchwycenie tych cech. Poprzez grę światłem, odpowiednie ustawienie modelki i wydawane przeze mnie wskazówki dotyczące mimiki twarzy otrzymuję doskonałe przedstawienie kobiecego piękna. Przygotowania są wymagające, ale uzyskany efekt w pełni rekompensuje naszą pracę.

Dla kogo tworzone są fotografie?

Sesje beauty pozwalają na prezentację kosmetyków, fryzur oraz biżuterii. Charyzmatyczna, wyrazista twarz modeli to doskonałe tło dla ukazania wyjątkowego charakteru produktów. Zdjęcia tego typu są chętnie wybierane przez firmy kosmetyczne i jubilerskie, którym zależy na doskonałym efekcie. Oferta skierowana jest również do stylistów fryzur, którzy na moich fotografiach mogą uchwycić doskonale wymodelowane włosy i niecodzienne kompozycje. Jednak sesja beauty to także świetny sposób na to, by spojrzeć na siebie oczami fotografa – dlatego zachęcam kobiety do tworzenia pięknych wizerunków dla stworzenia własnego portfolio.

Studio NonameStudio

ul.Miła 6

41-500 Chorzów

+48 604 459 264 /