Zdjęcia beauty

Każda sesja w moim studiu od samego początku jest dokładnie planowana. Aby uzyskać jak najlepsze efekty współpracuję z profesjonalnymi wizażystkami i fryzjerami. To właśnie dzięki połączeniu sił kilku kreatywnych osób w studiu powstają zdjęcia beauty. Podczas sesji nacisk kładzie się na takie przedstawienie makeupu i modelki, aby wyglądał on pięknie i profesjonalnie. Przy powstawaniu zdjęć beauty bardzo ważne jest znalezienie odpowiedniej osoby, która umiejętnie sfotografowana ukaże świetnie wykonany makijaż. Pomagam w doborze modelki, aby zdjęcia beauty spełniły Państwa oczekiwania.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, które znajduje się poniżej.

Doskonałe piękno

Moją ofertę kieruję do osób zawodowo zajmujących się wizażem i stylizacją. Wizażyści, fryzjerzy potrzebują profesjonalnych zdjęć, aby móc pokazać swoje umiejętności. Nawet najlepiej wykonany makijaż czy fryzura może wiele stracić, jeśli będzie nieumiejętnie sfotografowany. Pomagam w doborze modelki, aby to co ma być wyeksponowane, było ukazane w najlepszy sposób.

Miejsce centralne każdej fotografii stanowi twarz – to na niej skupiam całą uwagę. Przy jej pomocy prezentuję niezwykłe możliwości związane z kosmetyką, biżuterią czy stylizacją fryzur.  Tu nie mam miejsca na oczywistość i nudę.

 

W jaki sposób wykonuję zdjęcia beauty?

Podczas wykonywania profesjonalnych sesji beauty staram się podkreślić w modelce to, co nietypowe – kształt oczu, ust, nosa czy kości policzkowych. Dzięki profesjonalnemu makijażowi czy fryzurze uzyskuję niezwykły efekt – modelki w ciągu kilku chwil zamieniają się w zupełnie inne osoby – pewne siebie, twórcze, wyraziste. Moim zadaniem jest jak najdoskonalsze uchwycenie tych cech. Poprzez grę światłem, odpowiednie ustawienie modelki i wydawane przeze mnie wskazówki dotyczące mimiki twarzy otrzymuję doskonałe przedstawienie kobiecego piękna. Przygotowania są wymagające, ale uzyskany efekt w pełni rekompensuje naszą pracę.

Dla kogo tworzone są fotografie?

Sesje beauty pozwalają na prezentację kosmetyków, fryzur oraz biżuterii. Charyzmatyczna, wyrazista twarz modeli to doskonałe tło dla ukazania wyjątkowego charakteru produktów. Zdjęcia tego typu są chętnie wybierane przez firmy kosmetyczne i jubilerskie, którym zależy na doskonałym efekcie. Oferta skierowana jest również do stylistów fryzur, którzy na moich fotografiach mogą uchwycić doskonale wymodelowane włosy i niecodzienne kompozycje. Jednak sesja beauty to także świetny sposób na to, by spojrzeć na siebie oczami fotografa – dlatego zachęcam kobiety do tworzenia pięknych wizerunków dla stworzenia własnego, profesjonalnego portfolio.

Studio NonameStudio

ul.Miła 6

41-500 Chorzów

+48 604 459 264 / hello@nonamestudio.pl